جام نیوز - اخبار رسانه های برون مرزی

عکس مرتبط با کلید واژه
الجمعة ١٧ جمادى الثانية ١٤٣٥
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳
Friday, 18 April 2014
جهاد نکاح
آخرین مطالب کلید واژه

تلاش دو دختر نوجوان اتریشی برای حضور در جهاد نکاح!

پلیس اتریش تایید کرد دو دختر نوجوان ساکن پایتخت این کشور، با هدف شرکت در جنگ علیه نظام سوریه راهی ترکیه شده اند.

روایت دختر آلمانی از سفر به سوریه

سفر یک دختر دانش آموز 16 ساله آلمانی به سوریه و پیوستن به عناصر تروریستی، بحث و جدل بسیاری در داخل آلمان برانگیخته است.

حضور دختر 16 ساله آلمانی در جهاد نکاح تروریستهای سوریه!

اخیرا انتشار خبر سفر دختر ۱۶ ساله آلمانی به سوریه و پیوستن وی به گروه‌های تکفیری جنجال بسیاری را در جوامع غربی به راه انداخته است.

عایشه 15 ساله قهرمان جهاد نکاح شد + عکس

جریده النهار چاپ لبنان نوشت: عایشه پانزده ساله، قهرمان جهاد نکاح در سوریه شد. این دختر عربستانی که سه ماه پیش به سوریه سفر کرده بود، پس از بازگشت به عربستان عنوان قهرمانی جهاد نکاح توسط مفتی های عربستان را دریافت کرد.

آرزوی دختر 16 ساله آلمانی برای جهاد نکاح ! + عکس

بعد از افزایش تعداد گزارشهای مربوط به ناپدید شدن دختران جوان و عدم بازگشتشان به خانه،‌ نیروهای امنیتی آلمان این دختران را تحت پیگرد امنیتی قرار دادند.

بازداشت دختر 14 ساله فرانسوی قبل از پیوستن به جهادگران در سوریه!

با آغاز جنگ در سوریه، اروپا به یکی از بهترین مسیرها برای اعزام تروریستها به سوریه تبدیل شد، به صورتیکه طرفهای حامی تروریستها در سوریه افراد را ابتدا به ترکیه و سپس به داخل سوریه اعزام می کردند.

دلیل عجیبی که دختران انگلیسی را به سوریه می کشاند!

پلیس لندن اخیرا، ماه گذشته پس از بازداشت دو دانشجو به نامهای "امل وهابی" 27 ساله و "نوال مسعد" 26 ساله، آنها را به جمع آوری پول برای فعالیت های تروریستی در سوریه متهم کرده بود.

جهاد «دختر صدام» با پیوستن به داعش! +عکس

دختر صدام حسین در یک بیانیه مطبوعاتی به عنوان سخنگوی حزب منحل شده بعث عراق گفته است که در خلال یکی از سفرهای خود موفق شده است با برادران سعودی دیدار کند.

رمزگشایی از «جهاد نکاح» در بیانیه جیش العدل

فراموش نمی کنیم که همین رسانه ها "عبدالمالک ریگی" جنایتکار را در هاله ای از تقدس پیچیده و پس از به درک واصل شدنش وی را «مجاهد شهید» خواندند!

ناکارآمدی جهاد نکاح و پول های عربستان و قطر

به رغم تلاش سرکرده داعش برای فریب جوانان فلوجه با پول و وعده برخورداری از جهاد نکاح، جوانان این شهر حاضر به همکاری با این گروهک نشدند.

جهاد نکاح زنان فرانسوی

رسانه‌های فرانسوی از افزایش تعداد زنان و دخترانی که از این کشور برای شرکت در آنچه جهاد نکاح در سوریه نامیده می شود پرده برداشتند.

زندگی تجملاتی جهاد نکاحی ها؛ تصاویر

این مادر گفت: پسر 16 ساله اش برای رفتن به جهاد در سوریه تحریک شده است و از اینکه فرزندش در چنین وضعیتی قرار گرفته به شدت دردمند است.

و اینگونه زنان سوری بی حرمت شدند

در میان آوارگان سوری که از بیم جان، به کشورهای همسایه پناه بردند، زنان، آسیب پذیرترین قشر هستند که در معرض انواع سوء استفاده ها و تن دادن به ازدواج های اجباری به سبب نیاز و تنگدستی قرار گرفتند.

عراق هم درگیر جهاد نکاح شد!

نیروهای امنیتی عراق امروز پنجشنبه یک زن را درغرب این کشوردستگیر کردند که تحت دروغ بزرگی به‌ نام جهاد نکاح، دختران و زنان عراقی را به دام می‌انداخت تا آنها را دراختیار تروریست‌های القاعده و گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) قرار دهد.

رسوایی اخلاقی فرمانده مخالفان بشار اسد

رسوایی‌های اخلاقی میان مخالفان رژیم بشار اسد همچنان ادامه دارد.

فیلمی که خواب آل‌سعود را به کابوس بدل کرد؛ فیلم و عکس

درحالی که یک سال از تولید فیلم "پادشاه شن ها" درباره زندگی "ملک عبدالعزیز" بنیانگذار پادشاهی سعودی می گذرد، اعتراض‌ اعضای این خاندان به پخش این فیلم در کشورهای مختلف همچنان ادامه دارد.

خواهران فریب خورده از جهاد نکاح برمی گردند؛ عکس

دو خواهر نروژی که در ماه اکتبر به سوریه رفته بودند، به زودی پس از بهبودی خواهر کوچکتر از سوریه خارج می شوند.

فرار دو خواهر نروژی از سوریه

دو خواهر نروژی که در ماه اکتبر به سوریه رفته بودند، به زودی پس از بهبودی خواهر کوچکتر از سوریه خارج می شوند.

مشکلاتی که دختران سوری را به دام شیوخ سعودی انداخت

آوارگان سوری مقیم عکار از کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس خصوصا عربستان می خواهند مراکز به اصطلاح خیریه ای را که برای کمک به آوارگان سوری تشکیل داده اند، تحت نظر قرار دهند و اعضای متخلف این مراکز را محاکمه کنند.

تشکیل گردان جهاد نکاح در سوریه/اقدام مشکوک سعودی‌ها

خبرگزاری شام تایمز از تشکیل گردانی موسوم به جهاد نکاح در سوریه خبر داد.

تلاش یک پدر برای بازگرداندن دخترانش از جهاد نکاح!

یک مرد نروژی که برای یافتن دخترانش حتی به اینترپل نیز مراجعه کرده است، اخیرا دریافته است که دخترانش برای "جهاد" به سوریه رفته اند!

پدر نروژی در جستجوی دختران قربانی جهاد نکاح

این دو دختر با ارسال یک ایمیل به یکی از نزدیکانشان نوشته اند تصمیم گرفتیم برای کمک به سوریه برویم و با همه آنچه در توان داریم کمک کنیم.

درخواست پیگرد قانونی و مجازات عاملان جهاد نکاح

جمعیت زنان دموکرات تونس از دولت این کشور خواست پدیده موسوم به جهاد نکاح را جرم بداند و عاملان فریب دختران تونسی را مورد پیگرد قرار دهد.

عذر بدتر از گناه برای جهاد نکاح

يك مسئول بلندپایه وزارت کشور تونس، تعداد زنانی را که از این کشور برای "جهاد نکاح" به سوریه رفته اند 15 نفر اعلام کرد؛ این درحالی است که نهادهای غیردولتی تونس شمار این زنان را صدها نفر تخمین زده اند.

اولین "جهاد نکاح" چه زمانی انجام شد؟

در مورد ازدواج های بعدی او اخبار و اطلاعاتی در دست نیست زیرا وی چند ماه بعد در یکی از عملیات ها کشته شد.

جهاد نکاح ساخته شیعه است!؟

با اینکه هر روز برگی بر رسوایی های فتوای ضد اسلامی "جهاد نکاح" افزوده می شود وهابیون این فتوا و اعمال ننگین صورت گرفته توسط تروریست های وهابی را متوجه شیعه می دانند!

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به JAM NEWSمی باشد .
بی بی سی فارسی شش حاکم عرب را ساقط کرد!/ کابوسی برای شیخ نشین ها آسودگی ظریف و بازتاب آن در رسانه های غربی نگرانی عراقچی از بازی سیاسی با منافع ملی کارمندی که اطلاعات هسته ای ایران را به صدام فروخت! انتظار سرعت از مذاکرات و تاکتیک تاخیر ایران!