خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ الثلاثاء ١٨ ربيع الثاني ١٤٣٨ Tuesday, January 17, 2017
تولید فیلم با بودجه لندن؛
«یوم العذاب»؛ فتنه سینمایی «تشیع انگلیسی» +ضمیمه ویدیویی
به تازگی یاسر الحبیب یکی از چهره‌های تشیع انگلیسی از ساخت فیلم تفرقه اندازی بنام «یوم العذاب» پرده برداشت. امری که با توجه به مستندات، مسئولیت آن به طور مستقیم متوجه آقای سیدصادق شیرازی می باشد.
۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۰
زلزله در بنگاه خبرپراکنی انگلیس؛
بی‌بی‌سی با آرایش تازه به میدان آمد/ عزل و نصب گسترده در رده‌های بالا
ناکامی BBC در پیشبرد اهداف وزارت خارجه و سازمان جاسوسی انگلیس، موجب شد تا در اقدامی بی سابقه چندین پست اجرائی این بنگاه خبری حذف و تعدادی از مدیران ارشد برکنار شوند.
۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۳
المانیتور گزارش داد:
دولت روحانی در وضعیت بحرانی/ شبکه‌های اجتماعی در تسخیر مخالفان
«این معضل اسف‌بار نه به دولت فعلی مربوط است نه دولت قبلی؛ بلکه زائیده عدم شفافیت و نبود نظارت می‌باشد. قانون‌گذاران باید اقدامات لازم را برای نظارت و بازرسی انجام دهند.»
۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۵
جام نیوز گزارش می‌دهد؛
اعتراف «تشیع لندنی» به دریافت پول و امکانات از دولت انگلیس +فیلم
مستند حاضر، شامل اعترافات صریح شخص یاسر الحبیب و عناصر مؤثر تشیع لندنی است که نحوه پشتیبانی و تأمین آنان توسط دولت انگلیس را برملا می‌کند.
۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۵:۱۹
تحلیل رای‌الیوم در آستانه روز قدس؛
صاعقه ایرانی که منطقه را زد/ کشورهای عربی کم آوردند
«روز جهانی قدس آنچنان که پیشقراولان عادی سازی روابط با اسرییل می پندارند، تنها یک شعار یا یک مراسم ظاهری و بی هدف نیست که هر سال برگزار می شود.»
۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۳
گزارش میل آنلاین؛
«رسوایی» برای روحانی در مقطعی بسیار حساس!
«دولت میانه‌رو به مردم ایران اطمینان داده بود که دستیابی به توافق تاریخی هسته ای منجر به خاتمه انزوای بین المللی و گسترش رونق اقتصادی خواهد شد، اما از ماه ژانویه تا کنون تغییر چندانی حاصل نشده است.»
۱۳۹۵/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۰
رمزگشایی از یک جنایت؛
پیوند روحانی‌نمای همجنس‌باز بی‌بی‌سی با ماجرای کشتار اورلاندو +عکس
ساعاتی بعد از کشتار اورلاندو اعلام شد عمر متین، عامل جنایت فوق، از سال ۲۰۰۷ کارمند کمپانی جی. فور اس. بوده و به این دلیل اجازه حمل سلاح داشته است.
۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۵
توصیه نشریه امریکایی به کاخ سفید:
چرا بجای پیروی از اسرائیل و عربستان، اعتماد ایران را جلب نمی‌کنید؟
«اکنون برای حفظ اعتبار اوباما و همچنین امنیت آمریکا، لازم است که توافق هسته‌ای پیش برود و ایران از انزوا خارج شود. این مستلزم تعهد واشنگتن به وعده های خود و ورود بانک‌های بین المللی به تجارت با ایران است.»
۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۷
افشاگری از یک گروه ضداسلامی؛
تاخت و تاز شیاطین در سایه غفلت مسئولان +سند
نداشتن برنامه ای درست و نادیده گرفتن فعالیت جریانات ضد اسلامی، راه را برای گروه هایی هموار نموده که در حال سم پاشی و سیاه نمایی از اسلام و قرآن و انقلاب هستند.
۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۰
مشاهدات خبرنگار نشریه امریکایی از ایران؛
پاسخ مستند «فارین پالیسی» برای اتهامات ناجوانمردانه به مدافعان حرم
«فرماندهان سپاه قدس تلاش می‌کنند که از میان داوطلبان، آموزش‌دیده‌ترین‌ها را برگزینند؛ افرادی که بتوانند مفاهیم تاکتیکی جدید برای دفاع از مظلومان را درک کنند.»
۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۵
روحانی و ظریف آنفالو شدند، داعش فالو شد
آیا تا به حال یک بار به نقشه جنگ بر علیه داعش نگاه کرده اید؟ از شمال و جنوب و شرق و غرب و هوا و زمین و... همه در صدد نابودی داعش هستند اما این گروه هنوز از جای خود تکان نخورده.
۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۷:۳۹
یادداشتی از لوموند دیپلماتیک؛
آغاز رقابت برای جانشینی «بان‌کی‌مون»
تا پایان سال و در فرجام فرآیند بی سابقه گزینشی که نامزدان آن مقام برای نخستین بار در پیشگاه مجمع عمومی ظاهر خواهند گردید، با دبیرکل جدید آشنا خواهیم شد.
۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۹
پس از شکست در انتخابات روسای خبرگان و مجلس؛
بی‌بی‌سی: اصلاح‌طلبان «ریاکار»، «بندباز»، «بی‌اصل» و «عهدشکن» هستند
بی‌بی‌سی: "ریاکاری" ساختاری و "بندبازی" مدام، خطر افتادن در دام "بی‌اصولی" و "هیچ‌انگاری" برای اصلاح‌طلبان را دارد و در درازمدت چنین وضعیتی اصلاح طلبان را به نابودی می‌کشاند.
۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۰
آقای عارف از شما متشکریم!
هنوز ماجرای اغتشاشات فتنه 88 که توسط عده ای قدرت طلب که حاضر نشدند تن به ساده ترین قواعد دموکراسی داده و پیروزی کاندیدای رقیب خود را بپذیرند، در ذائقه مردم ایران باقی مانده است.
۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۹
به همراه فیلم؛
ما ضعیف نیستیم، غیر قابل اعتمادیم/ اعترافات جالب رسانه های بیگانه درمورد برجام
بررسی کوتاه اعترافات و اعتراضات رسانه های بیگانه و مدافعان برجام چهره واضح تری از تجربه رابطه با آمریکا و قرارداد برجام بروی ملت ایران نمایان کرده است که در کلیپ همراه خبر می توانید مشاهده کنید.
۱۳۹۵/۰۳/۸ - ۱۴:۱۶
Top