خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ الثلاثاء ١ جمادى الثانية ١٤٣٨ Tuesday, February 28, 2017
یادداشتی از لوموند دیپلماتیک؛
آغاز رقابت برای جانشینی «بان‌کی‌مون»
تا پایان سال و در فرجام فرآیند بی سابقه گزینشی که نامزدان آن مقام برای نخستین بار در پیشگاه مجمع عمومی ظاهر خواهند گردید، با دبیرکل جدید آشنا خواهیم شد.
۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۹
پس از شکست در انتخابات روسای خبرگان و مجلس؛
بی‌بی‌سی: اصلاح‌طلبان «ریاکار»، «بندباز»، «بی‌اصل» و «عهدشکن» هستند
بی‌بی‌سی: "ریاکاری" ساختاری و "بندبازی" مدام، خطر افتادن در دام "بی‌اصولی" و "هیچ‌انگاری" برای اصلاح‌طلبان را دارد و در درازمدت چنین وضعیتی اصلاح طلبان را به نابودی می‌کشاند.
۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۰
آقای عارف از شما متشکریم!
هنوز ماجرای اغتشاشات فتنه 88 که توسط عده ای قدرت طلب که حاضر نشدند تن به ساده ترین قواعد دموکراسی داده و پیروزی کاندیدای رقیب خود را بپذیرند، در ذائقه مردم ایران باقی مانده است.
۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۹
به همراه فیلم؛
ما ضعیف نیستیم، غیر قابل اعتمادیم/ اعترافات جالب رسانه های بیگانه درمورد برجام
بررسی کوتاه اعترافات و اعتراضات رسانه های بیگانه و مدافعان برجام چهره واضح تری از تجربه رابطه با آمریکا و قرارداد برجام بروی ملت ایران نمایان کرده است که در کلیپ همراه خبر می توانید مشاهده کنید.
۱۳۹۵/۰۳/۸ - ۱۴:۱۶
آمارهای واقعی از پشت پرده صداوسیما و BBC + جدول
مقایسه‌ای که در هفته‌های اخیر به لحاظ کمیت پرسنل، میان صداوسیما و برخی رسانه‌های خارجی صورت می‌گیرد زمینه‌ای شده برای زیر سؤال بردن رسانه ملی، اما واقعیت ماجرا چیست؟
۱۳۹۵/۰۳/۶ - ۱۲:۳۷
از تشریفات سوگند تا تأیید اعتبار نامه‌ ها؛
در اولین روز مجلس دهم چه می گذرد؟
هر دوره مجلس شورای اسلامی 4 ساله است و از 7 خردادماه آغاز می‌شود. دوره مجلس نهم 7 خرداد 91 آغاز شد و 7 خرداد 95 پایان می‌یابد، و از 8 خرداد 95 مجلس دهم آغاز به کار می‌کند.
۱۳۹۵/۰۳/۳ - ۱۲:۴۸
ویدئو؛
چی زدی که فازت این شده بوده است!
هشتمین قسمت از مجموعه طنز دیش و میش را ببینید.
۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۰
دغدغه رهبرانقلاب درباره زبان انگلیسی؛
مقاله بی‌بی‌سی؛ آیت‌الله خامنه‌ای به حق نگران است
بی‌بی‌سی: زبان‌انگلیسی فرصتی برای آشنایی با فرهنگ آمریکائیست و عمق نگرانی آیت‌‎الله خامنه‌ای از گسترش این زبان، نتایج آن است که می‌تواند به تغییر فرهنگ جوانان و تضعیف پایه‌های ایدئولوژیک نظام تبدیل شود.
۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۹
سوژه جدید رسانه های بیگانه؛
تقابل سران نظام از دریچه دوربین بی بی سی
اظهارنظر رئیس جمهور در مورد زبان انگلیسی -بعد از بیانات رهبری- سبب شد بسیاری از رسانه های فرصت طلب به این موضوع بپردازند و با انگیزه القای شکاف و دوگانگی در رأس نظام اسلامی، از یکدیگر سبقت بگیرند.
۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۵
نقدی بر سخنان رئیس‌جمهور محترم؛
آقای روحانی! آش را شور نکنید/ «هر چه کُنی به خود کُنی، گر همه نیک و بد کُنی»
در روزهای اخیر رسانه‌های برون‌مرزی که منتظر گرفتن ماهی از آب‌های گل‌آلودند بر اختلاف دولت و شورای نگهبان و هیأت نظارت تمرکز کردند.
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۷:۲۲
آمارهای سلیقه ای رسانه ها از گرایشات سیاسی مجلس دهم + جدول
نگاهی به گمانه زنی رسانه های داخلی و خارجی درمورد گرایش های سیاسی منتخبین مجلس دهم، قبل از شروع به کار این مجلس نکات جالب توجهی را به ذهن متبادر می کند.
۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۹
به بهانه اعتراض به گشت نامحسوس؛
حمله گاردین به حجاب؛ مهاجران ایرانی از حجاب نفرت دارند؟
با فرارسیدن فصل گرما، عملیات مشترک رسانه‌های بیگانه برای حمله به اصل "حجاب" با بهانه هایی چون حجاب اجباری ، گشت ارشاد و هم اینک گشت نامحسوس امنیت اخلاقی در دستور کار این رسانه ها قرار می‌گیرد.
۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۷
بلومبرگ:
کشورهای عربی خلیج فارس دیگر ثروتمند نیستند
پایگاه اینترنتی بلومبرگ در گزارشی نوشت کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس دیگر ثروتمند نیستند و وارد دنیای کسری بودجه و اعتصابات شده‌اند.
۱۳۹۵/۰۲/۹ - ۱۰:۵۲
هفتمین دیش و میش را می بینید:
ویدئو/ از حضور «جناب خان» در شبکه‌های ماهواره‌ای تا وحشت از «موشک‌های حلبی» ایران!
در هفتمین قسمت مجموعه طنز «دیش و میش» از مخاطبان خواسته شده تا پاسخی به گزافه گویی‌ صدای اسرائیل درباره موشک های ایران بدهند. (ارتباط با دیش و میش در کانال: dishomish@)
۱۳۹۵/۰۲/۸ - ۰۸:۰۰
هاشمی رفسنجانی خود را متهم می‌کند؛
آقای هاشمی؛ «بی‌صفائی، سیاسی‌کاری و منفعت‌طلبی» را کنار بگذارید!
با توجه به سخنان امروز رفسنجانی، سوال اینجاست که اگر انتقاد از اجرای برجام و تکرار سخنان رئیس بانک مرکزی مصداق "بی صفائی، منفعت طلبی و سیاسی‌کاری" است، خود شما نیز در زمره همان‌هایی هستید که بر شمردید!
۱۳۹۵/۰۲/۱ - ۲۰:۱۱
آخرین خبر
Top