جام نیوز - اخبار رسانه های برون مرزی

جام تیوب
جام فتو
خبرخوان جام نیوز
پرونده های موضوعی
هواداران فوتبال
نتایج زنده فوتبال
قیمت آنلاین
پربیننده سرویس
داغ شده های سرویس
 
 
کد خبر: 199604
نظرات: 8790 بازدید
تاریخ مخابره : ۳۱/۰۳/۱۳۹۲ - ۱۷:۰۶
آخرین خبر درباره کابینه دکتر روحانی
منبع نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب با رد گمانه‌زنی‌های صورت گرفته درباره کابینه حجت‌الاسلام روحانی گفت: هنوز حضور هیچ کس در کابینه وی قطعی نشده است.
به این مطلب امتیاز دهید
9 24 بازدید
5 نظر
[-] اندازه متن [+]

 

در پی انتشار برخی اسامی به عنوان اعضای کابینه رئیس‌جمهور منتخب ملت، خبرگزاری فارس در تماس با یک منبع نزدیک به حجت الاسلام روحانی صحت و سقم موضوع را جویا شد.

 

 

این منبع نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب با رد گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه دولت آینده اظهار داشت: آقای دکتر روحانی تاکنون با هیچ کس در این زمینه صحبتی نکرده است.

 

 

وی افزود: بررسی‌ها و مطالعاتی در چارچوب‌های مختلف برای انتخاب کابینه آینده در حال انجام است ولی هنوز حضور هیچ کس در کابینه قطعی نشده است.

 

 

این منبع نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب خاطرنشان کرد: اسامی اعلام شده تحت عنوان اعضای کابینه آقای روحانی مورد تائید نیستند و شایعات مطرح شده اصالت ندارد و در صورت رسیدن به جمع‌بندی در این خصوص اساسی به صورت رسمی اعلام می‌شود.

 

 

در روزهای اخیر اسامی برخی اشخاص تحت عنوان اعضای کابینه حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ملت مطرح شد که البته منتشر کنندگان اسامی متذکر شده بودند که این اسامی بر اساس گمانه‌زنی‌ها مطرح شده است.

 

 

همچنین برخی اسامی تحت عنوان حلقه مشاوران و کمیته انتصابات دولت یازدهم مطرح شد که منبع نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب این اسامی را نیز تائید نکرد.

 

 

در این فهرست از محمد‌باقر نوبخت به عنوان مسئول کمیته امور مجلس، محمود واعظی به عنوان مسئول کمیته سیاسی خارجی، حجت‌الاسلام شهیدی مسئول کمیته ارتباط با مراجع و حوزه‌، رضا صالحی به عنوان مسئول کمیته امور فرهنگی و اجتماعی نام برده شده است.

 

 

همچنین اینگونه مطرح شد که مسئولیت کمیته اقتصادی را محمد نهاوندیان، مسئولیت کمیته تبلیغات و روابط عمومی را محمد‌رضا صادق، مسئولیت کمیته امور امنیتی را حجت الاسلام علی یونسی و مسئولیت کمیته امور استان‌ها را مرتضی بانک برعهده دارد.

 

 

در این فهرست همچنین از محمد‌رضا نعمت‌زاده، اکبر ترکان، محمد‌علی نجفی، اسحاق جهانگیری و حسین فریدون (روحانی) به عنوان حلقه مشاوران رئیس‌جمهور منتخب ملت نامبرده شده است.

 

 

منبع نزدیک به حجت‌الاسلام روحانی با بیان اینکه تاکنون مطلقا هیچ حکمی از سوی دکتر روحانی برای کسی صادر نشده، در عین حال توضیح داد: برخی دوستان بر اساس تجربیات و سوابق کاری که دارند موضوعات مختلف را پیگیری می‌کنند.

 

 

111

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید

 

کلیدواژه ها
کابینه  |  فارس  |  روحانی  | 
خبرهای داغ
نمایش نظرات
علی عموئی :

جناب آقای دکتر روحانی در خواست میگردد اگر می خوهید یک رئیس جمهور موفق باشید کابینها از نیروهای پیرو خط امامی باشند واگر در غیر اینصورت باشد باعث کار شکنی در کابین شما خواهند شد.

پاسخ

0

0

:

بي شک رسيدن به هر موفقيتي بدون داشتن ابزار و لوازم آن امکان پذير نيست. مديريت هم ابزار خاصي نياز دارد که اصلي ترين آنها کاراکتر و شخصيت مدير است. ...

پاسخ

0

0

:

دم خروسه نه دم روباه

پاسخ

0

0

علی:

آقای روحانی باید از نیروهای متعهد جوان وکار آمد استفاده کند( ضمن احترام به همه دولت مردان گذشته وپیشکسوتان عرصه اداره کشور دردولت های گذشته)نه ... دولت های هاشمی وخاتمی.اگر دولت یازدهم بر پیکان سوار شود از همین الان باید گفت حکم این رادارد که پیاده مسیر را طی می کند.

پاسخ

3

11

:

جام نیوز هر چی گیرت بیاد مینویسی بالاخره دم روباه را باور کنیم یا قسم حضرت ابوالفضل را ، فکر کنم 10 تا خبر راجع به کابینه نوشتی هر کدام با محتوی متفاوت

پاسخ

24

0

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
نظر صوتی
احتیاج به راهنمائی دارید؟
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ذخیره صدا ذخیره تصویر
01:00
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به JAM NEWSمی باشد .
نزاع دولت و کنگره آمریکا بر سر ایران/ کنگره: "شکست کامل" و "فاجعه" است! خشم مقامات صهیونیست از گزارش روزنامه یدیعوت آحارنوت اتهام هسته ای آمریکا به روسیه در بحبوحه اختلافات مفتی کل اهل ‌سنت لبنان: حوادث موصل ربطی به اسلام ندارد رژیم صهیونیستی: ما با ایران می جنگیم