جام نیوز - اخبار رسانه های برون مرزی

جام تیوب
جام فتو
خبرخوان جام نیوز
پرونده های موضوعی
هواداران فوتبال
نتایج زنده فوتبال
قیمت آنلاین
خبر
خاتمی: سیمای حقیقی آمریکا وقایع غزه است
مبارزه با رژیم صهیونیستی محور وحدت مسلمانان است و رژیم صهیونیستی باید نابود و جایگزین آن رژیمی شود که با رفراندوم و رای آنهایی که در این منطقه زندگی می کنند شکل بگیرد و شعار جمهوری اسلامی برای راه حل فلسطین را «هر فلسطینی یک رای» است.
http://media.jamnews.ir/medium1/1393/05/03/IMG17490610.jpg
../detail/News/376048
قطعنامه پایانی روز قدس/ اولویت اول جهان اسلام
راهپیمایان تهرانی در قطعنامه پایانی خود تأکید کردند: ما ملت یکپارچه و متحد ایران، آرمان آزادی قدس شریف و حمایت همه‌جانبه از مقاومت اسلامی فلسطین و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل را اولویت اول جهان اسلام می‌دانیم.
http://media.jamnews.ir/medium1/1393/05/03/IMG14202706.jpg
../detail/News/376033
روایت صالحی از جزئیات توافق ایران و ۱+۵
رئیس سازمان انرژی اتمی برخی جزئیات توافق ایران و کشورهای ۱+۵ برای اکسید برخی ذخایر اورانیوم را تشریح کرد.
http://media.jamnews.ir/medium1/1393/04/18/IMG20180168.jpg
../detail/News/376025
حاشیه های خواندنی از دیدار صمیمانه دانشجویان با رهبر انقلاب
یکی از دانشجویان می‌گفت، شاید ما را هم ببرن تو فضای سبزی که آقا با هیئت دولت روبروی هم نشسته بودند و آقا صمیمانه رو به طرف دولتی‌ها کرده بود که بهش گفتم اون هیات دولت بود.
http://media.jamnews.ir/medium1/1393/05/01/IMG21042145.jpg
../detail/News/375951
پاسخ دندان‌شکن آیت‌الله خزعلی به فتنه‌گران
آیت‌الله خزعلی تأکید کرد فتنه‌گران به آرزوها و اوهام خود درباره مجلس خبرگان نمی‌رسند.این عضو مجلس خبرگان در مصاحبه با روزنامه‌ جوان گفت: مجلس خبرگان مرکزی مرتبط به رهبری یعنی نقطه اصلی و کانونی نظام اسلامی است.
http://media.jamnews.ir/medium1/1392/11/26/IMG15103223.jpg
../detail/News/375946
ویژه

تایید دستگیری خبرنگار واشنگتن پست در تهران

رئیس کل دادگستری استان تهران به صورت تلویحی بازداشت خبرنگار واشنگتن‌پست را تأیید کرد اما اطلاع‌رسانی درباره آن را به بعد از بررسی‌ها و بازجویی‌ها موکول کرد.

حدادعادل: کسانی که شعار نه غزه و نه لبنان سر دادند از انسانیت به دور بودند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه همه چیز حکایت از نوعی بیداری می‌کند، گفت: روزی جوانان فلسطینی دنبال سنگ بودند اما امروز با راکت‌های خود فرودگاه بن‌گوریون را تعطیل می‌کنند و این نشانه بیداری است.

آقا عزیز در میان راهپیمایان روز قدس + عکس

سردار عزیز جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران امروز همگام با امت اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافت.

از فلسطین حمایت می کنیم، زیرا...

در چرایی اتخاذ این سیاست، تحلیل‌ها و توجیه‌های بسیاری مطرح است؛ سیاست جنگ نیابتی گروه‌های مبارزاتی فلسطین به جای ایران، مشغول شدن اسرائیل در فلسطین و غفلت از تحرکات ایران، تضعیف اسرائیل به عنوان یکی از قدرت‌های منطقه‌ای و توازن قوا در منطقه و...

زاکانی: جمهوری اسلامی ایران نماد مقابله با صهیونیسم است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه روز قدس صحنه برائت از استکبار است، گفت: ایران هم نماد مقابله با صهیونیسم و هم نماد مبارزه با استکبار است.

کتابی که به رئیس مجلس اهدا شد

کتاب "طلوع آفتاب" که شامل زندگی‌نامه امام‌خامنه‌ای(مدظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی است امروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس در کرج به رئیس مجلس شورای اسلامی اهدا شد.

تشکر حسن روحانی از پاسخ دهندگان به شعار نابخردانه فتنه گران

مشاور فرهنگی رئیس جمهور گفت:رئیس جمهور از هنرمندانی که به شعار «نه غزه نه لبنان»‌ پاسخ دادند، تشکر و قدردانی کرد.

گزارش تکان دهنده از مخوف ترین قبرستان رژیم صهیونیستی

مخوف‌ترین گورستان‌های بتونی رژیم صهیونیستی معروف به «گورستان شماره‌» هستند که قبرهای ۵۰ سانتی فلسطینی‌های بدون اندام در آن قرار دارد، اسرائیل حتی فلسطینی‌ها را پس از مرگ نیز تنبیه می‌کند.

حمایت عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از اقدام قالیباف

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هر عقل سلیمی حتی اگر گرایش دینی نیز نداشته باشد، می‌گوید که اقدام اخیر شهرداری در حوزه زنان ایجاد یک فرصت مناسب و نوعی احترام گذاشتن به مقام خانم‌هاست.

علی لاریجانی:  با تمام قوا از نیرو‌های مقاومت حمایت می‌کنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی در کرج با بیان اینکه ما افتخار می‌کنیم که پشتیبان ملت فلسطین هستیم و با تمام قوا از نیروهای مقاومت حمایت می‌کنیم، گفت: رژیم صهیونیستی امروز در دنیا به عنوان یک جریان یاغی و آدمکش شناخته شده است.

پورمحمدی: مسئولان امروز رژیم صهیونیستی، تروریست های دیروز هستند

وزیر دادگستری با اشاره به پیشینه غاصبانه و جنایات پایه‌گذاران رژریم اشغال‌گر قدس،‌ گفت: چهره‌های برجسته و مدیران سیاسی فعلی رژیم صهیونیستی همان رهبران قدیم گروه های ترور هستند.

اقدام خداپسندانه وزیر بهداشت برای شوخان 

روشنایی چشم شوخان پس از ۲ بار پیوند توسط وزیربهداشت بیشتر شد، در آخرین معاینه چشم شوخان توسط هاشمی،این دختربچه کردستانی می‌تواند اشیا را مشاهده و رنگ‌ها را تشخیص دهد.مهمترین خواسته پدر شوخان مساعدت آموزش و پرورش برای تحصیل شوخان است.

 جهان اسلام گورستان سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد بود

 جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: صهیونیست‌ها را خانه به خانه تعقیب و انتقام قطره قطره خون شهیدان فلسطین را می‌گیریم.

نوادگان رهبر انقلاب در راهپیمایی روز قدس + عکس

حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی خامنه ای فرزند رهبر معظم انقلاب به همراه فرزندانش در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.

درخواست 1200 پزشک تأمین اجتماعی از بان‌کی‌مون

بر اساس کنوانسیون های بین المللی بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و کارکنان این مراکز در مقابل تعرض از سوی نیروهای متخاصم در جنگ مصون می باشند.

خاتمی: سیمای حقیقی آمریکا وقایع غزه است

مبارزه با رژیم صهیونیستی محور وحدت مسلمانان است و رژیم صهیونیستی باید نابود و جایگزین آن رژیمی شود که با رفراندوم و رای آنهایی که در این منطقه زندگی می کنند شکل بگیرد و شعار جمهوری اسلامی برای راه حل فلسطین را «هر فلسطینی یک رای» است.

طنین شعار "هم غزه هم لبنان، جانم فدای اسلام" در روز قدس

مردم تهران در مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس شعار "هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام" سر دادند.

قطعنامه پایانی روز قدس/ اولویت اول جهان اسلام

راهپیمایان تهرانی در قطعنامه پایانی خود تأکید کردند: ما ملت یکپارچه و متحد ایران، آرمان آزادی قدس شریف و حمایت همه‌جانبه از مقاومت اسلامی فلسطین و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل را اولویت اول جهان اسلام می‌دانیم.

روحانی: فلسطین با مجامع بین‌المللی به حقوقش نمی رسد

رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز جهانی قدس با بیان اینکه مسلمانان باید در مقابل اسرائیل دست و ید واحده باشند، گفت: ساکتان در مقابل این جنایت در تاریخ شرمنده هستند و تاریخ نسبت به آنها قضاوت خواهد کرد.

روایت صالحی از جزئیات توافق ایران و ۱+۵

رئیس سازمان انرژی اتمی برخی جزئیات توافق ایران و کشورهای ۱+۵ برای اکسید برخی ذخایر اورانیوم را تشریح کرد.

چرا امثال «شیرین عبادی» سکوت کرده‌اند؟

در حالی که ۷ برنده صلح نوبل به دفاع از مظلومیت مردم فلسطین برخاسته‌اند، خانم شیرین عبادی، تنها ایرانی برنده نوبل سکوت معناداری اختیار کرده است.

شهرداری غیرت دینی به خرج داده است

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخی افراد در رسانه‌ها با استفاده از فضای ایجاد شده دنبال تسویه حساب سیاسی هستند، در حالی که تلاش بیهوده می‌کنند.

اغراض سیاسی در مواجهه با اقدامات شهرداری دخیل است

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران گفت:در موضوع مجزا کردن محل کار خانم‌ها و آقایان در شهردار ی اغراض سیاسی برخی افراد و رسانه‌های معاند با ارزش‌های اسلامی دخیل است و جای تأسف دارد که برخی افراد داخل کشور هم جا پای این افراد گذاشته‌اند.

شعار "نه غزه، نه لبنان" یک شعار صهیونیستی است

 عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: روز قدس نماد عزت اسلامی است و هیچ ملت مسلمانی نمی‌تواند شعار نه غزه نه لبنان را که در خروجی سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی قرار گرفته را سردهد.

سه‌شنبه به طور قطعی عید سعید فطر است

رئیس ستاد استهلال استان‌های خراسان گفت: امکان رویت هلال ماه شوال در روز یکشنبه پنجم مردادماه وجود ندارد و این ماه در روز دوشنبه قابل رویت است و روز سه شنبه عید فطر است.

نظرسنجی
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به JAM NEWSمی باشد .
سیدحسن نصرالله در روز جهانی قدس: ایران، سوریه و حزب الله حامیان اصلی مقاومت در فلسطین +ویدئو لبیک ساکنان کرانه باختری به فرمان رهبر انقلاب +ویدیو کلیپ/ «شبکه اهل بیت» با رژیم صهیونیستی همراه شد! بدترین فاجعه پنتاگون برای ایران/ پرواز فراموش نشدنی رسانه های جهان: نابودی رژیم اسرائیل، پیام صریح رهبر عالی ایران